Výtvarný víkend v Litoměřicích

 


 andělka

Pátek  25.5.2018        17:00 – 21:00

Velcí drátovaní andělé

Na kurzu vás naučím pracovat s černým drátem. Vyrobíme společně velkého anděla oblečeného do šatů z látky. Při jeho výrobě zvládnete dokonale zpracovávat dráty, drátovat základní tvary, spirály, křídla a tak vyrobíte drátované tělo anděla. Hotového anděla oblečete do látkových šatů zdobených krajkami. Jestli budete chtít, můžete dát hotovému andělovi do rukou hodiny, aby byl nejen andělem strážným, ale dbal i nad časem vašeho života.

Cena : 550,- (možnost dokoupit si hodiny za 150,-)

UBYTOVÁNÍ A PŘIHLÁŠKY

www.renata-oxi.cz

 strom drat

Sobota  26.5.2018         9:00 – 12:00 

Drátované čakrové stromy života a čakrové spirály

Čakrové stromy života a spirály nejsou složité na výrobu, ale jsou krásným šperkem. Naučím vás je vyrábět ze stříbrných drátů a polodrahokamů. Při kurzu si povíme o čakrách (energetických místech našich těl), dozvíte se také, jak čakry otevírat a vnímat a jak vidět auru i jaký je význam jejích barev.

Cena: 550,-

relax kresleni

Sobota  26.5.2018         13:00  - 19:00

Meditační kreslení

Když začnete kreslit v meditačním stavu, budete překvapeni skvělými výsledky. I ti, co si o sobě myslí, že kreslit nedokážou, zvládnou touto technikou doslova zázraky. Bonusem je příjemné uklidnění a zrelaxování duše i těla. V první části kurzu vás naučím principy základních vzorů, rozvržení obrazů, stínování i přenos motivu ze šablony pro méně odvážné. Ve druhé části kurzu se v průběhu práce na vlastním obrázku dostanete do meditačního stavu a vytvoříte kompletní kresbu. Víte, že použité vzory nejsou náhodné, ale odpovídají vašemu duševnímu naladění? I o tom si můžeme na kurzu povídat a nacházet tak cesty ke zvládnutí situací vašich životů.

Cena: 950,-

letovaní andělé

Neděle 27.5.2018       9:00 – 13:00

Letovaní andělé

Protože andělů strážných není nikdy dost a tihle jsou opravdu nádherní, naučím vás je vyrobit. Naučíte se tak techniku letování (cínování) se vším, co k ní patří. Vsazení kamene – v našem případě skleněné pecky tvořící hlavu anděla, letování ploché, výrobu cínovaných ploch i tolik krásné kuličky z cínu, kterými je anděl zdobený. Nakonec vám ještě povím jak docílit toho, aby vám anděl zůstal stále krásný a neztrácel lesk.

Cena: 950,-

V ceně kurzu je veškerý materiál.


Katalog odkazů aaa-katalog.cz Alfa Elchron Slovenský vyhľadávač BEST.SK Citysearch.cz Catalog Clonet - evropský katalog  Najdu vše na jednom místě - Najduvse.cz ONCZ.NET Qkatalog, katalog, katalog stránek, katalog firem, obchodů, qkatalog.cz Topweby.net ZDROJ.cz - katalog odkazů Zeewa.cz - váš internetový katalog stránek a vyhledávač

© 2014 Dílna Kajjka, template & programming by ALPOD.net, powered by Joomla! & Afterburner, GDPR