Výtvarný víkend v Litoměřicích

 


 dratovana misa detail

dratovanamisa

Pátek 12.10.2018    17:00 - 20:00 hod

MÍSY S KERAMICKÝM DNEM               A DRÁTOVANOU KRÁSOU

.. Na kurzu se naučíte, jak odrátovat keramické dno a vyrobit tak krásnou mísu na ovoce, pečivo, nebo k dekoraci.

Naučím vás, jaké dráty se hodí a jaké nehodí, kde je sehnat, jak je připravit, aby se s nimi dobře pracovalo, jak vytvořit osnovu k drátování, jakým způsobem drátovat stěnu misky a jak vplétat korálky. Nakonec vám ještě povím o údržbě drátovaných výrobků, aby zůstaly dlouho krásné.

V ceně je lektorné, zapůjčení pomůcek i veškerý materiál.

Můžete si donést vlastní korálky, pokud vám záleží na konkrétní barvě a tvaru.

Cena:  650,- Kč

UBYTOVÁNÍ A PŘIHLÁŠKY

www.renata-oxi.cz

 mandaly

triko kocky velka foto

Sobota 13.10.2018    10:00 - 16:00 hod

TEXTILNÍ MALOVÁNÍ, SAVOVÁNÍ, ŠABLONOVÁNÍ A TISK

Od božího rána budeme z triček, šatů, ubrusů , polštářů, bot, kabelek a všelikého textilu vytvářet fantastické kousky .. třeba i ve stylu Desigual…

Na kurzu vám povím o barvách na textil, jejich rozdílech, výhodách i úskalích práce s nimi. Poskytnu vám tolik šablon, že největším problémem bude vybrat si … Budete pracovat i se šablonami, které jsou úplnými originály .. to proto, aby váš textil zůstal jedinečný. Budete mít možnost naučit se savovou techniku jinak, než jak ji nejspíš znáte. A umíte techniku akvarelu na textil? Ne? Tak tu si tedy nenechte ujít!

V ceně je lektorné, zapůjčení pomůcek i veškeré barvy … doneste si vlastní textil .. na složení materiálu v podstatě nezáleží.

Cena : 1450,- Kč

relax kresleni

Neděle 14.10.2018         9:00  - 14:00

MEDITAČNÍ KRESLENÍ

Když začnete kreslit v meditačním stavu, budete překvapeni skvělými výsledky. I ti, co si o sobě myslí, že kreslit nedokážou, zvládnou touto technikou doslova zázraky. Bonusem je příjemné uklidnění a zrelaxování duše i těla. V první části kurzu vás naučím principy základních vzorů, rozvržení obrazů, stínování i přenos motivu ze šablony pro méně odvážné. Ve druhé části kurzu se v průběhu práce na vlastním obrázku dostanete do meditačního stavu a vytvoříte kompletní kresbu. Víte, že použité vzory nejsou náhodné, ale odpovídají vašemu duševnímu naladění? I o tom si můžeme na kurzu povídat a nacházet tak cesty ke zvládnutí situací vašich životů.

Cena: 950,-


Katalog odkazů aaa-katalog.cz Alfa Elchron Slovenský vyhľadávač BEST.SK Citysearch.cz Catalog Clonet - evropský katalog  Najdu vše na jednom místě - Najduvse.cz ONCZ.NET Qkatalog, katalog, katalog stránek, katalog firem, obchodů, qkatalog.cz Topweby.net ZDROJ.cz - katalog odkazů Zeewa.cz - váš internetový katalog stránek a vyhledávač

© 2014 Dílna Kajjka, template & programming by ALPOD.net, powered by Joomla! & Afterburner, GDPR