Mezi Anděly a Barvami

 

mandalas

 

Lidská duše je jako hladina jezera,

ve které se zrcadlí krása okolní krajiny.

Těžké životní chvíle nám duši někdy rozvlní tak,

jako hladinu jezera vítr za bouřky,

ale není nic krásnějšího,

než najít zase po bouřce svůj klid...

...vyrovnat hladinu své duše tak,

aby dokázala zrcadlit krásy světa.

Vždy se budu snažit být tu pro vás

a pomáhat vám nalézat vaši klidnou hladinu duše.

                                                                 

Pokud Vás zajímá, jak se stalo, že pracuji s energiemi, vidím aury a světelné bytosti, pak musím upřímně říct, že nevím. Narodila jsem se tak. Než jsem se ale dostala až k poradenství a všem technikám, které nabízím, hodně jsem se učila a učím se stále... a také na sobě pracuji, abych vám mohla předat vše, co mohu. 

VÝKLAD KARET

  • Nejsem klasická kartářka. Spíš, než říci vám, co vás čeká a nemine, se snažím pomoci vám pochopit, proč se vám děje to, co se vám děje, jak změnit své jednání a postoje a díky tomu se dostat do pohody.

OSOBNÍ ROZVOJ  - NLP TECHNIKY

  • Co to vlastně to NLP je? Neurolingvistické programování je technika, díky níž vám pomohu zbavit se fobií, změnit chování, zvýšit si sebevědomí, zvládnout lépe mezilidské vztahy atd. Mým lektorem NLP technik byl Ondřej Calábek -  přední kouč a terapeut v oblasti osobního rozvoje. V současné době je mým milým profesním kolegou. 

 REGRESNÍ TERAPIE

  • Tuto terapii možná znáte jako "minulé životy". To ale není přesné, protože se jedná o terapii návratů. Ano, někdy až přes hranici vašeho současného života, ale někdy třeba jen do vašeho dětství. Terapie probíhá ve stavu řízené relaxace. To, co si nejste schopni uvědomit v běžném vědomí se stane přístupné, pokud se ponoříte do nevědomí. Díky této terapii dokážete lépe pochopit děje současné.

NALÉZÁNÍ ZDROJŮ V ŘÍZENÉ RELAXACI

  • Díky odborně navozenému  stavu řízené relaxace, můžete nalézt ve svém nevědomí zdroje potřebné pro positivní změny ve vašem životě.                     
 

MEDITAČNÍ TECHNIKY 

VYUŽITÍ BYLIN PRO SPOKOJENÝ ŽIVOT

  • kompletní bylinkářské poradenství zajišťuje po dohodě  Eva Čížková

 

Kontakt pro objednání: 725 721 708 - Kajjka Hátleová
Cena: 600,-Kč / hodinu

 

 andělské karty a svicen

 

 

Katalog odkazů aaa-katalog.cz Alfa Elchron Slovenský vyhľadávač BEST.SK Citysearch.cz Catalog Clonet - evropský katalog  Najdu vše na jednom místě - Najduvse.cz ONCZ.NET Qkatalog, katalog, katalog stránek, katalog firem, obchodů, qkatalog.cz Topweby.net ZDROJ.cz - katalog odkazů Zeewa.cz - váš internetový katalog stránek a vyhledávač

© 2014 Dílna Kajjka, template & programming by ALPOD.net, powered by Joomla! & Afterburner, GDPR