Odkazy a doporučení

 

dilnakajjka            Vyměníme si odkazy ?  ;)     

 
 
 
           
           
           
           
 morex      panda    simunkova     
Velkoobchod a maloobchod pedigem. Výzmanmý dovozce materiálů k pletení a odborník na košíkářství.
 

Zábavní park pro děti (v ČB)  se kterým spolupracuji na výtvarných aktivitách pro děti.Funpark ale nabízí i spoustu dalších krásných akcí.

   Prodej výtvarných potřeb s internetovým obchodem a kamenou prodejnou v ČB. Báječné ceny, rozsáhlý sortiment. Absolutně DOPORUČUJI!  
           
 zahradky   Atelier BaF banner kopie    logo-inzertport bl - Kopie  
Výtvarná dílna v Zahrádkách nedaleko
Jindřichova Hradce ve které se pořádá
mnoho velmi profesionálních výtvarných kurzů. S tamní výtvarnou dílnou spolupracuji mnoho let jako odborná lektorka. 
  Ateliér mé kamarádky, která má nejen velmi šokovné ruce,  ale i skvělé nápady, báječný smysl pro humor a velké srdce.   Inzertní portál, na kterém můžete koupit i prodat od špendlíku po vrtulník. Inzerce zdarma.  
           
Propaq katalogy   koralky logo  

stoklasa

 
Prodej reklamních předmětů pro další zdobení. Sice ve větším množství, ale za dobré ceny :).   Internetový obchod korálky a komponenty s opravdu velým výběrem a dobrými cenami.   Internetový obchod galanterií, korálky a výtvarnými potřebami. Ráda tu nakupuji.   
           
Lubka   hhanky   patchwork  
Internetový obchod s výtvarnými potřebami s nesmírně milou majitelkou.   Stránky kamarádky Hanky Hořákové, kterou znáte z Receptáře (TV) - spousty nápadů a prodej výtvarných potřeb.   Vše pro nadšené sešívačky kousků látek - obchod s látkami, kurzy patchworku a příjemná lektorka Venda.  
           
sikovne prouti    textykorekce    babytuzex  
Obchod s pedigem a vším, co  k tomu patří.     Korekce textů a tisk i vazby nejen bakalářských a diplomových prací.    Nákup a prodej nejen dětských věcí. Zajímavé  bonusy.  

 

 

 

 

 

 

   

  

 

 

Katalog odkazů aaa-katalog.cz Alfa Elchron Slovenský vyhľadávač BEST.SK Citysearch.cz Catalog Clonet - evropský katalog  Najdu vše na jednom místě - Najduvse.cz ONCZ.NET Qkatalog, katalog, katalog stránek, katalog firem, obchodů, qkatalog.cz Topweby.net ZDROJ.cz - katalog odkazů Zeewa.cz - váš internetový katalog stránek a vyhledávač

© 2014 Dílna Kajjka, template & programming by ALPOD.net, powered by Joomla! & Afterburner, GDPR