Obchodní podmínky

Podmínky nákupu:Při Vašem nákupu výtvarného kurzu nám poskytnete Vaše osobní údaje a ty slouží pouze pro vnitřní potřebu Dílny Kajjka (abychom věděli, komu a kam máme poslat případné doplňující informace). Poskytnuté údaje mohou být použity Dílnou Kajjka k opětovnému kontaktování vaší osoby v případě zaslání nabídky, která se týká nabídky kurzů a akcí Dílny Kajjka. S údaji bude nakládáno v souladu s platnými zákony ČR a nebudou poskytnuty třetím osobám.

Dodací podmínky:

 1. Na kurzy se můžete přihlásit telefonicky, e-mailem, objednacím formulářem z webu Dílny Kajjka.
 2. Kurzy se konají v prostorách výtvarné dílny na adrese: Prachatická 25; ČB (není-li uvedeno jinak)
 3. Kurz se koná v případě, že je splněn minimální počet přihlášených – tj. 5 osob (není-li uvedeno jinak).
 4. Pro přidělení místa v kurzu je rozhodující datum a čas přihlášení.
 5. Po přihlášení vám během 3 dní přijde potvrzení přihlášky. Pokud ne, o vaší přihlášce nevím! . Oznámení o odeslání přihlášky NENÍ potvrzením místa v kurzu!!
 6. Zálohu 150,- Kč uhraďte na účet ČSOB: 196897162/0300 ( do poznámky uveďte datum konání kurzu a své jméno)
 7. Rezervace vyprší při neuhrazení zálohy po 5-ti dnech od přihlášení, nebo 5 dní před konáním kurzu. Uhrazením zálohy se rozumí datum připsání částky na účet. V případě vypršení rezervace může být vaše místo postoupeno dalšímu zájemci.
 8. Záloha je vratná v případě zajištění náhradníka či v případě nekonání kurzu.  Po telefonické dohodě je v tomto případě možné zálohu převést na jiný kurz.
 9. Při přihlášení v termínu kratším než 5 dní před konáním kurzu se na rezervaci místa a úhradě zálohy domluvte telefonicky na tel: 725721708
 10. Pořadatel si vyhrazuje právo na poskytování individuálních slev na kurzy. 
 11. V případě úhrady kurzu Dárkovým poukazem nahlaste číslo poukazu při přihlášení.
 12. Materiál a pomůcky jsou v ceně kurzu (není-li uvedeno jinak). Pořadatel si vyhrazuje právo volit a měnit materiál a pomůcky při zachování avízované techniky kurzu.
 13. Před začátkem kurzu budete ústně seznámeni s bezpečnostními pravidly pro práci a pobyt v prostorách dílny Kajjka. Přihlášením na kurz souhlasíte s prací s potřebným materiálem a pomůckami na kurzu na vlastní riziko. Za zranění či alergické reakce účastníků kurzu nepřebírá pořadatel zodpovědnost.  Za osoby mladší 18-ti let ručí jejich zákonný zástupce po celou dobu konání kurzu.
 14. Přihlášením na kurz dáváte souhlas s fotografováním a s použitím fotografií k další propagaci Výtvarné dílny Kajjka. 
 15. Před konáním kurzu budete mít možnost se písemně vyjádřit k poskytnutí souhlasu s nakládáním s vašimi osobními údaji a fotografickým materiálem.
 16. S osobními údaji i fotografiemi nakládáme v souladu se zákonem 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ev. zákonem č. 127/2005 Sb v souladu s podmínkami GDPR.
 17. V případě nekonání kurzu obdržíte e-mail, nebo SMS a to nejpozději 6 hodin před termínem kurzu.
 18. Na vyžádání vystavíme daňový doklad a osvědčení o absolvování kurzu.

Katalog odkazů aaa-katalog.cz Alfa Elchron Slovenský vyhľadávač BEST.SK Citysearch.cz Catalog Clonet - evropský katalog  Najdu vše na jednom místě - Najduvse.cz ONCZ.NET Qkatalog, katalog, katalog stránek, katalog firem, obchodů, qkatalog.cz Topweby.net ZDROJ.cz - katalog odkazů Zeewa.cz - váš internetový katalog stránek a vyhledávač

© 2014 Dílna Kajjka, template & programming by ALPOD.net, powered by Joomla! & Afterburner, GDPR